Aksöğüt Ekstraktlı Masaj Kremi nedir, Aksöğüt Ekstraktlı Masaj Kremi nereden alınır ?

 

 

 

 

 

Aksöğüt Ekstraktlı Masaj Kremi Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde değerli müşterilerimiz için hazırladığımız kolay satın alma adımları ile şimdi bu popüler krem de satışa sunulmuştur. Gerek bitkisel içeriği gerek kolay kullanımı ile tercih edilen ve kullanıcı yorumları ile de dikkatleri üzerine çeken bu ürün için siz de hemen şimdi kısa sürede sipariş formu hazırlayabilirsiniz. Form içinde sizden istenen isim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe gibi detayları doğru olarak girebilirsiniz. Ürün sayısını da belirtmeyi unutmayınız. Bundan sonra kargo gönderimini gerçekleştirecek ismi de belirleyerek sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Gerisi gelecek orijinal ürününüzü gönül rahatlığı ile beklemektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizden sipariş veren her bir kullanıcının zamanı bizim için de değerlidir. Bu sebeple hızlı teslimatı sağlayabilecek güvenli ve kaliteli firmalar ile çalışmaktayız. Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo ile paketiniz taşınmakta ve size en geç iki iş gününde ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal ürününüzü yine kendi orijinal kutu ve ambalajında saklayınız. Serin, kuru, direkt güneş ışığı almayan, rutubetsiz ve çocuklardan uzak bir ortamda muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi geçen ve ya geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve ya kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanıcılarımızın bütçesine ve ya ödeme kolaylığına göre çeşitlilik bulunan sitemizden istediğiniz bir kanaldan satın alımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Online olarak ödeme yapmak isteyen kullanıcılarımız havale ve ya EFT seçeneklerini tercih ederken bunun yanı sıra kapıda ödeme yöntemi ile teslimatta satın alımını tamamlayanlar da bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel bir karışımla elde edilen ürün içinde gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene, hydrogenated aqua, glycerin, salixin, keklik üzümü yağı, glukozamin yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem formundaki ürün bölge üzerine yavaş ve dairesel hareketlerle sürülebilmektedir. Masaj yaparak önerilen dozda kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devam eden kampanyamıza göre 1 adet ürün sadece 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 189 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.