Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 nedir, Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alış veriş yapmanın en kolay, hızlı yollarından biri olan internet alışverişleri günümüzde oldukça hız kazanmıştır, sıklıkla tercih edilen bir yol olmuştur. Bu yolla aradıkları ürünleri bulup istedikleri sayıda sipariş veren kullanıcılar kargo hizmeti aracılığıyla ürünlerine kavuşabilmektedir. Tek tıkla ürün araştırması yapılabilen ve akabinde ürün talep edilen satış firmaları arasında resmi satış siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerden ürün siparişi vermek kaliteli hizmeti beraberinde getirmektedir. Sitemizde de ürün için gerekli ayrıntıları bulabilir ve dilediğiniz kadar temin edilip gönderilmesini isteyebilirsiniz. Gönderim süreci yaklaşık iki iş günü sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğinizde form üzerine iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekir. Özellikle adres bilgileri kargo şirketinin sorunsuz bir teslimat yapabilmesi için önemlidir. Ev ve ya iş yeri adresinizi verebilirsiniz. Adresiniz açık ve anlaşılır olmalıdır. Sipariş saatiniz uygun ise aynı gün kargo hareketleri başlamaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo firmalarından biri ile paketiniz ayağınıza kadar gelmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün için ödeme yaparak siz de tam olarak sahibi olabilirsiniz. Bunun için sitemizde kullanabileceğiniz pek çok yol bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemini tercih ederseniz paketiniz size teslim edilirken nakit ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz online olarak da havale ve ya EFT yaparak ürün satın alabilirsiniz. Seçeceğiniz yol tamamen kendi ödeme kolaylığınıza göre sizin tarafınızdan belirlenebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altın Yoğurt Kürü ve Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her şase pakette 200 gr zencefile eş değer kür ve 20 mg probiyotik ve 500 gr zerdeçala eş değer kurkumin ile birlikte arı sütü ve propolis, zencefil, okyanus yosunu spirulina ve ceylon tarçın bulunmaktadır. Bitkisel içeriği ile her geçen gün talep edilme oranı artmaktadır. Bir kâse yoğurdunuza karıştırarak akşam yemeğinizden önce kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargodur.