Aronia Çayı Nereden Temin Edebilirim, Aronia Çayı nereden sipariş verilir ?

 

 

 

 

 

 

Aronia Çayı Nereden Temin Edebilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürünü temin etmek için internet üzerinden araştırma yapabileceğiniz onlarca satış firması bulunmaktadır. Bu firmalar arasında istediğiniz ürünü, benzerlerini, farklı fiyatla satılanlarını bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Sonunda kendi şartlarınıza uygun bir adresten kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizden de tek tıkla oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızdan, bilgisayar ve ya tabletlerinizden internet erişiminiz olan her yerde zahmetsizce ürün talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ürünü tek seferde sipariş edebilirsiniz. Sitemizde gerçekleşen hızlı teslimat ile en yakın zamanda orijinal ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Güncelleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda yer alması gereken ad, soyad ve adres bilgilerinin güncel, doğru, tam olması gerekmektedir. Çünkü teslimatınız bu veriler ışığında yapılmaktadır. Eğer eklemek ve ya çıkarmak istediğiniz detaylar olursa formu onaylamış olsanız bile en kısa sürede müşteri temsilcilerimize ulaşarak gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz ürün doğru bilgilerle size gelecektir. Kargo şirketi ve ödeme kanalı tercihini de yine bu formda işaretleyerek pratik bir şekilde bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi yaparak o ürüne gerçek olarak sahip olabilirsiniz. Bunun için sitemizde kullanabileceğiniz farklı yollar mevcuttur. Online ödeme bunlardan biridir. EFT ve ya havale yaparak satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemiyse kullanabileceğiniz diğer ödeme yoludur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrese Teslim

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketiniz belirlediğiniz ürün adedi, isim, soy isim ve adres bilgilerine göre size ulaştırılmaktadır. Adres detaylarınız açık, anlaşılır ve güncel olarak girildiğinde teslimatınız birle iki iş günü içinde yapılmaktadır. Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo aracılığıyla teslimat yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel bir muhteviyata sahip olan ürün içinde vitaminler ve mineraller yanı sıra Aronia ekstresi ve antioksidanlar bulunmaktadır. Hologram etiketli ürün kutusu üzerinde de içerik bilgilerini okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün şase olarak bulunmaktadır. Bir bardak sıcak su ile kullanılmaktadır. Sabah kahvaltısından önce su içerisine bir şase koyup içebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.