Borev Bulaşık Deterjanı Tableti nedir, Borev Bulaşık Deterjanı Tableti nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Borev Bulaşık Deterjanı Tableti Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E- ticaret sayesinde gayet pratik ve kullanışlı bir hal alan internet satış sitelerinden sipariş vermek günlük hayatımızın bir parçası olmuştur. Artık zaman kaybetmeden istenilen ürün için birçok adres tek tıkla gezilebilir, kullanıcı yorumları okunabilir ve en uygun fiyat seçilerek satın alınabilir. Hem yorulmadan hem de eğlenerek bilgi edinilebilir ve ürün satın alınabilir. Resmi satış sitemiz üzerinden sipariş formu oluşturduğunuzda paketleme ve kargoya işlemleri aynı gün yapılır. Ödeme seçeneğinizi de belirleyerek satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden dilediğiniz kadar ürün için sipariş verebilirsiniz. Boşlukları uygun bir biçimde doldurarak formunuzu bize ulaştırabilirsiniz. Bu işlem oldukça kısa bir zaman diliminde tamamlanmaktadır. Adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçeyle ilgili detayları doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olunuz. Teslimat için kullanılacak olan bu bilgilerle beraber paketinizin kargo şirketini belirleyebilirsiniz. Artık sadece sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinden başlattığınız alış veriş serüveninizin son basamağı teslimat ile gerçek ürününüze kavuşmaktır. Resmi satış sitemiz orijinal ürününüzü PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile göndermektedir. Sipariş formunuzda bu şirketlerden biri için tercih yapabilirsiniz. Kargo hareketleri yaklaşık 2 iş günü kadar sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapmak da sitemizde oldukça kolay ilerleyen hizmetlerdendir. Çeşitli ödeme kanalları bulunan sitemizden aldığınız ürün için isterseniz kapıda ödeme yöntemini kullanabilir ve nakit ve ya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz, isterseniz ise havale ve EFT gibi diğer seçenekleri seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bulaşık deterjanı tablet olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Kullanım sıklığınızı kendi ihtiyacınıza göre ayarlayabilir ve buna göre sipariş verebilirsiniz. Her kullanımda bir adet tableti makinenizin deterjan kısmına yerleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik ve Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde bor bulunan tabletleri serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda, direkt güneş ışığı almayan bir noktada muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 59 tl + kargo bedeli, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargodur.