Kekreyemiş Tozu nedir, Kekreyemiş Tozu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Talep Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz içinde bulunan talep formunu doldurarak siz de bu ürün için kolayca sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ürün sayısını, ad, soyad ve adres bilgilerinizi, kargo şirketi tercihinizi ve ödemeyi nasıl yapacağınıza dair işaretlemenizi yaptıktan sonra onaylayarak talebinizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Böylece bize ulaşan bilgilerle paketiniz paketleme servisinde hazır hale getirilir. Kargo çalışanına verilen paket size en geç iki iş gününde ulaşır. Teslim aldıktan ve üzerindeki açıklamaları okuduktan sonra siz de ürünü kullanan yüzlerce kullanıcı arasına girmiş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle istediğiniz ürün sayısına denk gelen ücreti fiyat listemizden inceleyiniz. Sonra bu tutarı ne ile ve nasıl ödeyeceğinize seçeneklerimiz arasından karar verebilirsiniz. Bu seçenekler arasında kapıda ödeme, havale ve EFT alternatifleri bulunmaktadır. İnternet üzerinde işlemlerinize devam etmek için EFT ve ya havaleyi kullanabilirken, nakit ve ya kredi kartıyla teslimatta da satın alımınızı yapabilirsiniz.

 

 

Ürün Kargo İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş vereceğiniz zaman ihtiyacınız olan ürün miktarını yazmayı unutmayınız. Buna göre hazırlanacak olan paketiniz aynı gün MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo firmalarının güvencesi ile size doğru yola çıkmaktadır. Bir tık uzağınızda olan ürün ve ya ürünleriniz kaliteli kargo hizmeti ile bir ve ya iki iş günü içinde kapınızda olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı oldukça kolay olan ürün bu sebeple de hemen her gün kullanıcı sayısını ve talep edilme oranını arttırmaktadır. Günlük kullanımda yoğurdunuzun, suyunuzun ve ya çayınızın içine karıştırarak tüketebilirsiniz. Bir kez kullanılabilir ve bir ya da iki kaşık konulabilir. İlaç olmayan ürün herhangi bir hastalık için kullanılmamaktadır. Hologram etiketli orijinal ürününüze kavuştuktan sonra kullanım detaylarını kutu üzerinden de okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet ürün 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediye olarak değerli müşterilerimiz için satışa sunulmuştur.