Keto Guru nedir, Keto Guru resmi satış sitesi orjinal ürün adresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Guru Temin Etme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de bu ürünü sıklıkla görüyor ve kullanıcı yorumlarındaki içerik ve kullanım bilgilerini de takip ediyorsanız, sonunda siz de satın alarak denemek istiyorsanız resmi satış sitemizden kolaylıkla ürünü temin edebilirsiniz. Bunun için ürün talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz sipariş ver butonuna tıklayınız. Kapınıza kadar gelen kargo paketini teslim alınız. Ödemenizi de gerçekleştirdiğinizde ürün artık tamamen sizindir. Orijinal kutu üzerindeki açıklamaları okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım için önerilen dozu aşmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslim aldığınız kutu içerisinde %100 orijinal ürün ve ya ürünleriniz bulunmaktadır. Bu şekilde hologram etiketli kutu üzerinde yazan kullanım talimatına da ulaşırsınız. Dikkatlice okuduktan sonra tavsiye edildiği gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir bardak oda sıcaklığındaki suyun içine bir adet tablet bırakabilir ve çözündükten sonra tüketebilirsiniz. Tercihen yemek sırasında alınması önerilmektedir. Günde iki kez kullanabilirsiniz.  Bir aylık düzenli kullanım yerinde olmaktadır. İlave bilgiler için kutudaki açıklamaları okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo şirketlerinden sizin seçeceğiniz biri ile paketiniz adresinize kadar getirilir ve sadece size teslim edilir. Bu işlemler yaklaşık 1 ile 2 iş günü kadar sürmektedir. Teslimat güler yüzlü kargo personeli tarafından sorun yaşanmadan yapılmaktadır. Paketinizi evinizde ve ya iş yerinizde kolaylıkla teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birçok internet kullanıcısı satın aldığı ürün kapısına geldiğinde yani teslimat sırasında ödeme yapmayı tercih etmektedir. Kapıda ödeme yönteminde isterseniz nakit para ile isterseniz çalışanın yanında bulundurduğu pos cihazı yardımıyla kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak online işlemleri kullanarak EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri arasında potasyum, glutamin, magnezyum, kito kompleksi, B6, B3 vitaminleri bulunan ürün bitkisel içeriklidir. Bu sebeple de hem kullananlar hem de denemek isteyenler için artı puan toplamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devam eden kampanyamıza göre 1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.