mavi su serumu , orjinal mavi su serumu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi Serum Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak demek beğendiğiniz, adını çokça duyduğunuz ve ya kullanıp tekrar almak istediğiniz bir ürün için ödeme yaparak ona tam olarak sahip olmak anlamındadır. Bunun için ise son zamanlarda en yaygın olarak kullanılan yol internet üzerindeki satış sitelerini kullanmaktır. Çünkü bu biçimde istediğiniz ürün ile ilgili bilgi sahibi olabilir, siteler arasında kıyaslama yapabilir, fiyat farklarını karşılaştırabilir ve daha da önemlisi tüm bunları oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. İş yerinizde ve ya evinizde, arkadaş ortamında, yolculukta, kısacası internet erişiminizi sağladığınız her an sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bitkisel içeriği yanı sıra kullanım kolaylığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kafa derisine damlatılıp masaj yapılarak dairesel hareketlerle uygulanan ürün günde iki kez kullanılabilmektedir. Önerilen dozu aşmayınız. Bir şişe yaklaşık 15 günlük kullanım için uygundur. Sipariş verirken bu durumu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekteyiz. Hologram etiketli ürün üzerindeki açıklamaları da okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün elde edilirken keratin, at kuyruğu bitkisi ekstraktı, caffeine, urtica dioica leaf extract, aqua, glycerin, propylene glycol, panthenol, chamomile recutita flower extract, calcium pantothenate, biotin, allantoin, beyaz acı bakla, çentiyan kökü özü gibi bileşenler kullanılmıştır. Bitkisel özlü içerik kullanıcıların da beğenisini toplamaktadır.

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaç adet ürün istediğinizi belirttiğiniz sipariş formunuz bize ulaştığında ona uygun olarak hazırlanan orijinal ürün ve ya ürünleriniz seçeceğiniz kargo şirketine özenle paketlenerek teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesi ile ayağınıza kadar gelen ürün sipariş kutunuzu güvenle teslim alabilirsiniz. Bu işlemler yaklaşık 2 iş günü kadar sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

En çok tercih edilen teslimat sırasında yapılan kapıda ödeme yöntemidir ve nakit kredi kartı gibi seçenekleri vardır. Havale ve ya EFT de diğer seçeneklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısa süreliğine devam edecek olan kampanyamıza göre 1 adet ürün 179 tl + kargo bedeli, 2 adet 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 349 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.