Polibor Damla nedir, Polibor Damla kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

Polibor Damla Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son zamanlarda değişen teknolojik yenilikler sayesinde insanlar işlerini sanal ortamda çok daha kolay bir şekilde yapabilmektedirler. İnternet kullanımı ile alış veriş yöntemleri de şekil değiştirmiştir. İstenilen bir ürün için satış yapan adresler arasında dolaşarak kendinize uygun olan bir satış platformu seçebilir ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz sipariş değerlendirilerek hazırlanır ve kargo firmaları aracılığı ile size ulaştırılır. İstediğiniz şekilde ödeme yaparak ürününüze sahip olabilirsiniz. Bu aşamalarda dikkat etmeniz gereken resmi satış sitelerinden sipariş vermenizdir. Sitemizde de satın alma adımlarını takip ederek alış veriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden talep edeceğiniz ürün için bilgileri ve isteklerinizi belirteceğiniz forma sitemizin kolay sekmeleri ile ulaşabilirsiniz. Ad, soyad ve adres bilgilerinizi eksiksiz bir biçimde hazırlayınız. Uygun boşluklara doldurduktan sonra onaylayabilirsiniz. İsterseniz kargo paketinizi taşıyıp size ulaştıracak firmayı da seçebilirsiniz. Ödeme kanalınızı da yine belirleyip bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

Sipariş bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz talep ettiğiniz ürünler stoklardan elde edilerek paketleme servisinde hazır hale getirilir. Sipariş saatinize göre aynı gün kargo çalışanına teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo güvencesi ile siparişiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. Teslimatı sorunsuz alabilmek için adres bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak için başlattığınız adımlardan sipariş formu hazırlama kısmında ödemenizi nasıl yapacağınıza karar verebilir ve belirtebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile paketiniz size verilirken ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanabileceğiniz gibi nakit olarak da ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Ürün İçeriği ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün içinde aktif sıvı boron, nar çekirdeği yağı, kabak çekirdeği yağı, sıvı propolis ekstratı kullanılmıştır. Günde iki kez bir bardaktan daha az suyun içine 10 damla damlatarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.